Jonsbo wprowadziło do oferty obudowę Jonsbo T8 PLUS. Jest to nowa konstrukcja, która w stosunku do wersji Jonsbo T8 różni się rozmiarami. Umożliwia to teraz montaż zasilacza w formacie ATX. Dodatkowo producent poprawił wentylację, co powinno wpłynąć na temperatury we wnętrzu. Zwłaszcza jeżeli użytkownik zamontuje mocny procesor oraz trzy-slotową kartę graficzną.

Troszkę o budowie

Obudowa Jonsbo T8 PLUS jest wykonana z dobrej jakości magnezowanego aluminium, szkła hartowanego i stali. Jej wymiary wynoszą 163 x 272 x 282 mm, a waga to 3.2 kg. Użytkownicy mogą wybrać między srebrnym i czarnym wariantem.

Producent mocno chwali dwa sposoby montażu karty graficznej. Pierwszy z nich to montaż na spodzie obudowy w pionowej pozycji. Do jego działania konieczne będzie użycie risera PCI-Express. Drugi sposób ma miejsce na górze w pobliżu złącza na płycie głównej w pozycji poziomej.

Oto jak się prezentują poszczególne funkcje:

  • Dyski: 3 x 2.5-calowe SSD + 2.5-calowe SSD lub 120 mm wentylator,
  • Zasilacze: SFX, SFX-L i ATX,
  • Długość karty graficznej: do 270 mm,
  • Wysokość chłodzenia: do 135 mm,
  • Wentylatory: góra: 140 (w zestawie)+ dół: 2 x 120 mm.

Panel przedni Jonsbo T8 Plus zawiera: USB 3.2 Gen 1 typu A, USB 3.2 Gen 1 typu C oraz przycisk Power. Nie podano ceny oraz daty premiery obudowy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

ŹRÓDŁOjonsbo.com
Poprzedni artykułGratka dla gamerów. Pokaż swoje życie tak, jakby było grą i wygraj laptop lub komputer od Predator!
Następny artykułPolacy poznali rywali w ESL Pro League Conference Season 15
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.