fbpx
Strona głównaSprzętPhanteks Eclipse P200A DRGB - nowa obudowa mini-ITX

Phanteks Eclipse P200A DRGB – nowa obudowa mini-ITX

Phanteks zaprezentował obudowę Eclipse P200A DRGB. Jest to konstrukcja przeznaczona na płyty główne mini-ITX i mini-DTX. To, co wyróżnia tę obudowę to technologia Ultra-fine Performance Mesh. Zapewnia ona najwyższą wydajność chłodzenia w połączeniu z kompaktowym, ale otwartym wnętrzem, które oferuje mnóstwo miejsca dla wysokiej klasy komponentów.

Konstrukcja ma wymiary 205 x 365 x 400 mm i jest dostępna w kolorze czarnym. Szkielet wykonano z dobrej jakości stali, prawy bok to hartowane szkło, a lewy bok oraz przód to również stal.

Nie można zapomnieć o tym, że mamy zintegrowane podświetlenie RGB LED. Mowa o rozwiązaniu nazwanym D-RGB, które znajduje się w przednich wentylatorach. Producent dokłada kontroler, który nie wymaga oprogramowania. Aczkolwiek samo oświetlenie świetnie integruje się z dostępnym oprogramowaniem producentów płyt głównych.

Na panelu przednim znajdziemy USB Typu C Gen2, 2 x USB 3.0, mikrofon, słuchawki, przyciski LED Mode i Led Color, włącznik zasilania.

Phanteks Eclipse P200A DRGB

Wewnątrz Eclipse P200A DRGB można zamontować:

  • płyty mini-ITX oraz mini-DTX,
  • trzyslotową kartę graficzną o maksymalnej długości 355 mm w pozycji poziomej i pionowej,
  • zasilacze ATX, SFX-L i SFX,
  • nośniki: 4 x 2.5 cala, 4 x 3.5 cala,
  • chłodzenie wodne typy 240 mm,
  • chłodzenie procesora o maksymalnej wysokości 165 mm lub 72 mm (karta graficzna zamontowana w pozycji pionowej)

Obudowa jest dostępna w sprzedaży w cenie około 70 Euro z 5-letnią gwarancją producenta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

Warto przeczytać