inwin b1 1
inwin b1 1

InWin wprowadziło do sprzedaży obudowę B1. Jest to całkowicie autorski projekt firmy, który wykonano w formacie mini-ITX o wymiarach 108 x 302 x 238 mm. Pozwoli to na montaż płyt głównych o wymiarach 170 x 170 mm. Część elementów wykonano z tworzywa ABS. Mowa o koncentrycznych pierścieniach, ułożonych warstwowo jeden na drugim, ze szczelinami pomiędzy nimi. Ma to zapewniać stały przepływ powietrza do wnętrza.

InWin B1

Z jednej strony znajduje się panel z hartowanego szkła. Jest on półprzezroczysty i pozwala dostrzec podzespoły wewnątrz. Z drugiej strony znajduje się nieprzezroczyste wykończenie z tworzywa ABS. Warto nadmienić, że obudowa ma dwie komory:

  • w pierwszej są płyta główna, procesor, chłodzenie oraz RAM,
  • w drugiej są kable, zasilacz oraz dyski twarde.

InWin B1

Obudowę B1 można ułożyć w dwóch pozycjach: pinonowej i poziomej. W obu przypadkach producent dołącza specjalną podstawę oraz poziome nóżki.

InWin B1 - ciekawa obudowa mini-ITX trafiła do sprzedaży 1

Jeżeli chodzi o montaż podzespołów, to wspomnieliśmy wcześniej o płycie głównej mini-ITX. Nie ma możliwości dodania dedykowanej karty graficznej ze względu na brak miejsca. Maksymalna wysokość chłodzenia może wynosić 60 mm. Producent dołącza także 80 mm wentylator oraz dedykowany 200 W zasilacz.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOin-win.com
Poprzedni artykułGreen Hell otrzymuje tryb kooperacyjny do 4 graczy jednocześnie
Następny artykułFnatic zwycięża ESL Pro League. Za nami ostatni dzień rozgrywek.
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.