G2 Esports po pierwsze zwycięstwo, OG po następne w ESL Pro League Season 14

0
95
ESL Pro League Season 14
Fot. ESL -twitter.com/IEM

Przed nami kolejny dzień rywalizacji w grupie B w ESL Pro League Season 14. Jak dotąd mamy niespodziewane wyniki. Przede wszystkim, jeżeli G2 Esports chce zachować jakiekolwiek szanse na awans do wyjścia z grupy musi koniecznie wygrać swój dzisiejszy mecz przeciwko Complexity Gaming. W innym razie, Nikola “NiKo” Kovač i jego zespół może powoli zapominać o korzystnym wyniku dla drużyny, a co najgorsze o awansie do fazy play-off.

Czesi kontra CIS

W pierwszym dzisiejszym meczu czeski zespół Sinners zmierzy się z Virtus.pro, które jak na razie nie wygrało jeszcze żadnego meczu, a co za tym idzie? Nie zdobyło również ani jednego punktu, więc Virtusi, jak i G2 Esports są w bardzo podobnej sytuacji. Z kolei, podopieczni Tomáša “tomkeejsa” Tomka wygrali jeden mecz i zajmują aktualnie 3. miejsce w tabeli.

OG i Rosjanie

W drugim meczu zobaczymy rywalizację pomiędzy OG Esports, w składzie którego gra polski zawodnik Mateusz “mantuu” Wilczewski. Rywalem podopiecznych Caspra “ruggaha” Due’a będzie rosyjskie forZe, które jak na razie doskonale wykorzystuje swoją, otrzymaną szansę w ESL Pro League i jest liderem w grupie. Z kolei, Aleksi “Aleksib” Virolainen i jego zespół jest wiceliderem, więc pojedynek zapowiada się ciekawie.

No i G2 Esports

G2 Esports, jak na razie nie zdobyło jeszcze żadnego punktu, a ich sytuacja powoli robi się nieciekawa ze względu na fakt, że jeżeli dzisiaj nie pokonają swoich oponentów, którym będzie Complexity. W tym miejscu warto dodać, że Complexity nie gra ze swoim podstawowym zawodnikiem, którym jest Kristian “k0nfig” Wienecke. W składzie zastępuje go Niels Christian “NaToSaphiX” Sillassen.

13:30 – Sinners vs. Virtus.pro
16:45 – OG Esports vs. forZe
20:00 – G2 Esports vs. Complexity

Transmisja ESL Pro League Season 14 z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska. Więcej informacji o ESL Pro League Season 14.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPoznaliśmy wszystkie polskie zespoły, które zagrają w zamkniętych kwalifikacjach do V4 Future Sports Festival 2021
Następny artykułCo nowego w rankingu HLTV.org?
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.