Oficjalnie: fr3nd nowym zawodnikiem HONORIS!

1
50
fr3nd
Fot. Facebook.com/honorisgg

Sebastian “fr3nd” Kuśmierz nowym zawodnikiem organizacji HONORIS. Dołączył tym samym do zespołu dwóch najbardziej doświadczonych polskich graczy na polskiej scenie Counter-Strike’a: Wiktora “TaZa” Wojtasa oraz Filipa “NEO” Kubskiego.

Sebastian Kuśmierz grał w Pompa Team od listopada 2020, aż do końca czerwca 2021 roku, zdobywając drugie miejsca na turnieju ESPORT NOW Cup, Flashe Super Slam, a także Dywizji Profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej. Co więcej, wygrał polskie kwalifikacje do Fantasyexpo Cup.

– Niewątpliwie wspólne granie ze mną w roli stand-in’a było jednym z najważniejszych czynników, które zaważyły na podjętej przeze mnie decyzji. TaZ i NEO to legendy, które wszyscy znają i z którymi zawsze chcesz grać, ale to ich pomysł na funkcjonowanie zespołu a także wizja rozwoju projektu HONORIS były dla mnie kluczowe. Jestem pewien, że ze mną w składzie będziemy razem sięgali po wiele trofeów” – komentuje dołączenie do HONORIS Sebastian ‘fr3nd’ Kuśmierz.

Sam fr3nd reprezentował już skład HONORIS zastępując w nim Łukasza “azizza” Kałkowskiego oraz Filipa “NEO” Kubskiego podczas Spring Sweet Spring 3. Natomiast nie wiadomo jeszcze jak zostanie wprowadzony do drużyny.

– HONORIS to organizacja, która od samego początku chce rozwijać talenty polskiej sceny esportowej, dzięki którym można wygrywać i spełniać ambicje naszego projektu. Angaż ‘fr3nda’ idealnie wpasowuje się zarówno w wizję sportowego rozwoju drużyny jak i misję wspierania młodych zawodników. Sebastian ma spore doświadczenia jak na swój wiek i z pewnością dzięki temu będzie mu łatwiej realizować powierzone zadania, niemniej jestem pewien, że w HONORIS otrzyma najlepszą lekcję esportu, dzięki której On jak i cała drużyna wejdzie na wyższy poziom – komentuje Wiktor ‘TaZ’ Wojtas.

– Transfer zawodnika to zawsze trudny temat dla wszystkich zainteresowanych stron. Sporo czasu zajęło nam osiągnięcie porozumienia, ale to naturalne w takim procesie – w końcu mówimy tu o pogodzeniu interesów kupującego i sprzedającego. Cieszy mnie fakt, że razem z zarządem Pompy wypracowaliśmy sukces tej transakcji – dziękujemy za profesjonalne podejście i elastyczność biznesową –  podsumowuje Filip ‘NEO’ Kubski.

Pompa Team w listopadzie 2020 przedstawiła nowym skład, w którym był Sebastian “fr3nd” Kuśmierz.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułOficjalnie: Kjaerbye kończy karierę profesjonalnego gracza CS:GO!
Następny artykułOficjalnie: KEi na ławce rezerwowych w Anonymo Esports!
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.