omen by hp logo
omen by hp logo

Firma HP zaprasza do odwiedzin swojego stoiska podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018. Będzie ono znajdowało się w strefie 2A. Dla wszystkich gości zaplanowało na ten czas między innymi konkursy i spotkania z graczami oraz influencerami. Swoją obecność w strefie OMEN by HP potwierdziła drużyna POMPA Team oraz YouTuberzy Tivolt, Ziemniak i Seto. O odpowiednią oprawę w strefie HP dbać będzie znany beatboxer, Blady Kris.

Na miejscu nie zabraknie otwartych turniejów OMEN ARCADE oraz innych atrakcji:

  • Piątek to dzień League of Legends
  • Sobota i niedziela należeć będą do Counter Strike: Global Offensive
  • Dla najlepszych sprzęt HP oraz nagroda specjalna
  • W strefie OMEN by HP każdy odwiedzający może liczyć na pojedynki w VR Zone i możliwość zagrania w Space Pirates, wykorzystując plecak VR OMEN X
  • Wyzwaniem dla wielu osób będzie komora tortur ze stanowiskiem do rozegrania meczu w Rocket League

IEM Katowice 2018 - OMEN by HP

Imprezy tego typu są też dobrą okazją do pomocy innym. Podczas Intel Extreme Masters OMEN by HP oraz POMPA Team będą partnerami akcji oddawania krwi. Specjalne Ambulanse będą czekać na chętnych w dniach 1-3 marca br. przy Galerii Katowickiej, pl. Szewczyka 1 w Katowicach. Dla krwiodawców przygotowano wyjątkowe prezenty.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułGigabyte będzie obecna podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018
Następny artykułIEM Katowice 2018 – finały rozgrywek e-sportowych już niedługo
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.