Strona głównaGamingGryThe Golden Age ostatnim dodatkiem do gry Kozacy 3

The Golden Age ostatnim dodatkiem do gry Kozacy 3

Studio GSC Game World pracuje nad dodatkiem The Golden Age do gry Kozacy 3. W dodatku pojawią dwie nowe nacje – Szwajcaria i Piemont. Do tego dojdzie kilka nowych elementów, jak tryb Historical battle. Pozwoli on na starcia wieloosobowe do 8 graczy maksymalnie na historycznych polach bitew. Prócz tego zobaczymy cztery scenariusze dla pojedynczego gracza – Siege of Dunkirk, War over Brazil, Caribbean War i Portuguese Restoration War.

Wiele osób powinna ucieszyć dodatkowa kampania – Oranien boven! Pokierujemy Republiką Zjednoczonych Prowincji.

Na koniec mniej szczęśliwa wiadomość. Dodatek The Golden Age będzie ostatnim pakietem zawartości w wydaniu Deluxe. Jego debiut ma nastąpić już 24 sierpnia.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać