Strona głównaGamingGryBlizzard dyskryminuje Polaków z okazji premiery filmu Warcraft

Blizzard dyskryminuje Polaków z okazji premiery filmu Warcraft

Z okazji premiery filmu Warcraft: Początek, firma Blizzard przygotowała ciekawą promocję. Otóż każda osoba, która pomiędzy 25 maja, a 1 sierpnia zakupi bilet do kina otrzyma kupon z kodem na darmową kopię gry World of Warcraft z abonamentem ważnym 30 dni. Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie felerna lista krajów biorących udział. Okazuje się, że firma Blizzard ma w głębokim poważaniu Polaków i dziwnym trafem wykluczyła nasz kraj z promocji. Nie jest to zresztą pierwszy raz, kiedy Polacy traktowani są gorzej od Rosjan, Rumunów, czy Serbów.

Warcraft: Początek

Niestety, ale przyczyny wykluczenia pewnie nigdy nie poznamy, a jedyne co pozostaje to czekać na premierę filmu Warcraft: Początek z dwutygodniowym opóźnieniem, w stosunku do światowej premiery, która została ustalona na 25 maja. Wcześniejsza data była właśnie 10 czerwca, ale ją zmieniono.

Warcraft: Początek

Na pocieszenie każdy gracz, który zaloguje się do gry w tym samym okresie otrzyma zestaw do transmogryfikacji broni inspirowanych filmowym orężem.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać