fbpx
Strona głównaSprzętHama PR-2120 - niedrogi zestaw głośników o mocy 20 W

Hama PR-2120 – niedrogi zestaw głośników o mocy 20 W

Firma Hama wprowadziła do swojej oferty zestaw głośników Hama PR-2120. Sprzęt kosztuje niecałe 250 zł i posiada dwa głośniki satelitarne oraz subwoofer. Same głośniki działają z maksymalną mocą 5 W, natomiast subwoofer wyciąga aż 10 W. w sumie zestaw pozwala słuchać muzyki maksymalnie w mocy 20 W. Regulacja basu możliwa jest za pomocą pokrętła znajdującego się z tyłu. Urządzenie pogłaśniamy i ściszamy z przodu obudowy.

Hama PR-2120

Zestaw gotowy jest do użytku po podłączeniu z dowolnym urządzeniem będącym źródłem dźwięku za pomocą gniazda RCA. Co więcej, urządzenie nie zużywa niepotrzebnie energii dzięki włącznikowi i wyłącznikowy oraz automatycznemu trybowi oszczędzania.

Hama PR-2120

Zestaw Hama PR-2120 posiada zintegrowany czytnik kart micro SD, port USB 2.0. Funkcja Bluetooth oraz dołączony pilot do głośników pozwalają na zdalną obsługę.

Hama PR-2120

Głośniki dostępne są w trzech kolorach: czarnym, czarno-srebrnym oraz czarno-czerwonym.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać