Grashog dołącza do x-kom AGO w roli prowadzącego!

0
26
Denis Grashog Hristov
Fot. x-kom AGO

Przed turniejem Pucharu Narodowej Drużyny Esportu w Chorzowie, który był polskimi kwalifikacjami do V4 Future Sports Festival w Budapeszcie, x-kom AGO poinformowało o tym, że dwóch zawodników rozstaje się ze składem. Na Stadionie Śląskim podopieczni Mikołaja “minir0xa” Michałkowa triumfowali i tym samym uzyskali awans do turnieju w stolicy Węgier. Dzisiaj natomiast x-kom AGO poinformowało o dołączeniu do zespołu nowego zawodnika – Denisa “Grashog” Hristova.

Nowym prowadzącym w drużynie został Denis “Grashog” Hristov, który w swojej karierze jako zawodnik występował w ESCA Gaming oraz Team Gaminate. 

Denis “Grashog” Hristov skomentował swoje dołączenie do nowego zespołu:

“Cieszę się, że będę miał okazję pracować w środowisku, które daje mi idealne warunki do rozwinięcia się jako In-Game Leader. Przez większość mojej kariery samodzielnie musiałem budować i prowadzić zespoły, a teraz będę miał pomoc bardziej doświadczonych kolegów z drużyny i całego sztabu szkoleniowego – dziękuję x-kom AGO za danie mi tej szansy!”

CEO organizacji, Maciej Opielski również skomentował dołączenie Grashoga:

Bardzo cieszymy się, że Denis od tej pory będzie reprezentował x-kom AGO. Dla nas jest to naturalny krok w budowaniu szerokiej kadry, którą od dłuższego czasu tworzymy.”

  • Denis “Grashog” Hristov
  • Damian “Furlan” Kisłowski
  • Maciej “F1KU” Miklas
  • Eryk “leman” Kocęba
  • Szymon “kRaSnaL” Mrozek
  • Mikołaj “minirox” Michałków – trener
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPoznaliśmy wszystkich uczestników PGL Major Stockholm 2021!
Następny artykułPGL Major Stockholm 2021 z polską transmisją!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.