x-kom AGO przegrywa z Heroic w grupie D w ramach ESL Pro League

0
37
x-kom AGO
Fot. GG League/Maciej Kołek

x-kom AGO przegrało w czwartym meczu w grupie D w ramach ESL Pro League z duńskim Heroic.

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy polskim zespołem x-kom AGO oraz duńskim Heroic było Vertigo. x-kom AGO rozpoczęło grę po stronie atakującej i to zaczęli naprawdę dobrze, bo wygrali rundę pistoletową i kolejną, wychodząc na prowadzenie 2:0. Wydawało się, że Damian „Furlan” Kisłowski i jego koledzy podtrzymają dobrą passę i powiększą swoje prowadzenie, ale Heroic bardzo szybko odpowiedziało jedną rundą, a później, pomimo kolejnego zwycięstwa ze strony polskiej formacji, Duńczycy zaczęli wygrywać kolejne rundy, wychodząc na prowadzenie 5:3. Wydawało się, że podopieczni Mikołaja „Miniroxa” Michałkowa w jakiś sposób przeciwstawią się Casprowi „cadiaNowi” Mollerowi i jego kolegom, ale Duńczycy z każdą kolejną rundą powiększali swoje prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 dla Heroic.

Po zmianie stron, Heroic wygrało rundę pistoletową oraz kolejne trzy, co postawiło podopiecznych Richarda „Xizta” Landstroma w jeszcze lepszej sytuacji 15:4. Dopiero pod koniec meczu, x-kom AGO próbowało w jakiś sposób zmniejszyć tę bardzo wysoką przewagę swojego rywala, bo wygrali trzy rundy z rzędu, ale to Duńczycy mogli cieszyć się ze zwycięstwa na pierwszej mapie wynikiem 16:7.

Drugą mapą był Nuke, na którym x-kom AGO rozpoczęło grę po stronie atakującej, ale od samego początku nie wyglądało to dobrze. Casper „cadiaN” Møller i jego koledzy wygrali rundę pistoletową i kolejne cztery, co dało im wysokie prowadzenie już na początku meczu, 5:0. W pewnym momencie reprezentanci x-kom AGO wygrali pierwszą rundę, a po chwili następną, 6:2, więc wydawało się, że zaczną odrabiać punkty do swoich oponentów, ale to Duńczycy ponownie dali o sobie znać, 10:2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 dla Heroic.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrali Duńczycy, a następnie kolejne trzy rundy. W rezultacie, x-kom AGO przegrało z Heroic wynikiem 16:3.

Transmisja z ESL Pro League z polskim komentarzem dostępna na kanale ESL.TV Polska. Warto przeczytać: Jak x-kom AGO prezentuje się w ESL Pro League?

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułTotalneGituwy totalnie dominują w grupie B w ramach ESL Impact League Season 1
Następny artykułPrzed nami faza play-off w ESL Pro League
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.