PGL Major Stockholm 2021 z polską transmisją!

0
16
PGL Major Stockholm 2021
Fot. Fantasyexpo

Już 26 października 2021 roku rozpoczyna się najważniejszy turnieju Counter-Strike: Global Offensive dla wielu światowych drużyn – PGL Major Stockholm 2021. Oznacza to również, że będzie polska transmisja dzięki połączeniu dwóch agencji gamingowych: Fantasyexpo oraz FRENZY. Turniej ze stolicy Szwecji będzie można oglądać na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego, a także w telewizji na Polsat Games.

PGL Major Stockholm 2021 to wydarzenie, które obrosło legendą jeszcze przed startem. Złożyło się na to kilka czynników – jest to pierwszy Major od dwóch lat, który nie tylko przywróci publikę na trybuny, ale również oferuje historycznie dużą pulę nagród – dwa miliony dolarów. W turnieju mamy także polskie akcenty, których poczynania będzie chciało śledzić wielu fanów, a to wymaga nietuzinkowego podejścia. Dlatego cieszę się na współpracę z FRENZY, bo wiem że nasze zespoły odpowiedzialne za transmisję dołożą wszelkich starań aby spełnić oczekiwania społeczności. Ponadto mogę dodać mały spoiler – dzięki naszemu doświadczeniu osoby Głuche także będą mogły się cieszyć pełnią widowiska w trakcie dwóch ostatnich dni finałowych! – mówi Bartosz Wilczek, Head of Esports, Fantasyexpo

– Powrót najlepszych drużyn świata na Majora po dwóch latach przerwy to bezsprzecznie symboliczna chwila. Cieszymy się więc, że jako Frenzy możemy współtworzyć tę historię i dzięki współpracy z agencją Fantasyexpo wyprodukować polską transmisję. Rozgrywki o tak wielkim prestiżu zasługują na najwyższe standardy realizacji. Dołożymy więc wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom esportowych kibiców. Widzom już dziś możemy zagwarantować, że Majora śledzić będą mogli nie tylko na kanale najpopularniejszego komentatora w kraju – Izaka, ale także w telewizji Polsat Games. – komentuje Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający Frenzy. 

Terminarz PGL Major Stockholm 2021:

Faza Nowych Pretendentów (26.10 – 29.10)

  • 5 rund w systemie szwajcarskim
  • mecze eliminacyjne i mecze o awans w formacie BO3
  • pozostałe mecze w formacie BO1

Faza Nowych Legend (30.11 – 02.11)

  • 5 rund w systemie szwajcarskim
  • mecze eliminacyjne i mecze o awans w formacie BO3
  • pozostałe mecze w formacie BO1

Faza pucharowa (04.11 – 07.11)

  • drabinka pojedynczej eliminacji
  • wszystkie mecze w formacie BO3

Podczas PGL Major Stockholm 2021 zagra trzech polskich zawodników, którzy reprezentują międzynarodowe składy: Paweł “dycha” Dycha i Olek “hades” Miśkiewicz oraz Michał “MICHU” Müller.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułGrashog dołącza do x-kom AGO w roli prowadzącego!
Następny artykułDamian “DD Esport” Dąbrowski: Oni mogą tu namieszać mimo ostatniej formy
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.