FaZe Clan pokonuje Ninjas in Pyjamas i awansuje do półfinału EPICENTER 2018

0
86

W drugim meczu ćwierćfinałowym, mieliśmy spotkanie pomiędzy zespołem, który jest europejskim mixem, FaZe Clan a szwedzkim Ninjas In Pyjamas. Obie drużyny do tego meczu podeszły niezwykle zmotywowane, bo awans oznaczał grę w półfinale EPICENTER 2018.

Wyrównany początek meczu, ale końcówka dla zespołu FaZe Clan.

Pierwszą mapą spotkania był Overpass. Patrik „Forest” Lindberg i jego zespół rozpoczęli grę po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową, zdobyli również pierwszy punkt dla siebie. Wydawało się, że wyjdą na prowadzenie, ale jednak Finn „Karrigan” Andersen i drużyna FaZe Clan po chwili wyrównała spotkanie. Początek meczu był bardzo wyrównany po obu stronach. Zespoły wygrywały kolejno swoje rundy, chociaż pod koniec pierwszej części meczu z przewagą trzech rund wyszła drużyna Nikoli „NiKo” Kovaca, którzy prowadzili 9:6.

Po zmianie stron, FaZe Clan przegrał rundę pistoletową a to pozwoliło powrócić Szwedom do meczu, chociaż nie tak do końca, bowiem Olof „Olofmeister” Kajbjer i jego koledzy grali bardzo dobrze i powiększyli swoje prowadzenie z 10:8 na 13:8.

Końcówka meczu należała do zespołu FaZe Clan, który pokonał Ninjas In Pyjamas 16:8.

Początek meczu wyrównany, dobra gra Ninjas In Pyjamas, ale w rezultacie FaZe Clan ponownie lepszym zespołem.

Drugą mapą ćwierćfinałową był Mirage. Drużyna FaZe Clan rozpoczęła po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową, po chwili wyszła na prowadzenie dwóch rund, ale szybko odpowiedziała drużyna ze Szwecji i mieliśmy remis, 2:2. Finn „Karrigan” Andersen i jego drużyna wyszła na znaczenie prowadzenie, 5:2. Szwedzi z rundy na rundę grali lepiej, powracali do tego meczu i wygrali trzy rundy z rzędu, ponownie remis, 5:5. Pod koniec pierwszej części spotkania, Christopher „Get_RiGhT” Alesund ze swoimi kolegami wyszli na prowadzenie, 5:6.

Początek pierwszej połowy dla FaZe Clan, ale później zawodnicy Ninjas In Pyjamas zaczęli grali zdecydowanie lepiej. Końcówka pierwszej połowy bardzo wyrównana, ale jednak lepsi byli zawodnicy ze Szwecji, 8:7.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli zawodnicy FaZe, którzy wygrali rundę pistoletową i ponownie był remis, 8:8. Po chwili, gracze europejskiego mixu wyszli na prowadzenie trzech rund, 13:10. W końcówce meczu, zdecydowanie lepiej grała drużyna FaZe Clan, którzy pokonali Ninjas In Pyjamas wynikiem 16:11.

FaZe Clan vs. Ninjas In Pyjamas 16:8 – Overpass
FaZe Clan vs. Ninjas In Pyjamas 16:11 – Mirage

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułFaZe Clan i Ninjas in Pyjamas zagrają w meczu o półfinał EPICENTER 2018
Następny artykułGPU-Z 2.14.0 z obsługą kart graficznych Intel Core 9 generacji
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj