Strona głównaPcMod.plE-SportG2 Esports zwycięża BLAST Premier: World Finals 2022!

G2 Esports zwycięża BLAST Premier: World Finals 2022!

Wczoraj odbył się wielki finał ostatniego turnieju w 2022 roku — BLAST Premier: World Finals 2022, w którym G2 Esports zagrało z amerykańską formacją Team Liquid. Zespół Nikoli “NiKo” Kovaca pokonał swojego rywala wynikiem 2:0, sięgając tym samym po końcowy sukces.

G2 Esports podczas BLAST Premier: World Finals 2022, który miał miejsce mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich — Abu Dhabi zaprezentowało się rewelacyjnie, pomimo tego, że początek mieli słaby, bo przegrali 2:1 z FaZe Clan, co postawiło zespół Rasmusa “HooXi” Nielsena w dość niekomfortowej sytuacji, bo każda kolejna przegrana oznaczała odpadnięcie z dalszej rywalizacji. 

W meczu o pozostanie w turnieju G2 Esports zagrało przeciwko Mistrzom Świata z Intel Extreme Masters Rio Major 2022 – Outsiders, w rezultacie pokonując swojego oponenta wynikiem 2:0. W kolejnym meczu Nemanja “huNter” Kovac i jego koledzy pokonali formację Team Vitality wynikiem 2:1, natomiast w meczu półfinałowym byli lepsi od FaZe Clanu, rewanżując się za przegraną w pierwszym meczu.

Warto przeczytać: Dominik Nowakowski – BLAST Premier: World Finals – WYWIAD

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać