Complexity pokonało Team Vitality, G2 wygrywa z Evil Geniuses na BLAST Premier: Spring Groups 2021

0
46
blamef
blamef

Zakończył się pierwszy dzień rywalizacji w grupie B na BLAST Premier: Spring Groups 2021, w którym mieliśmy dużą sensację. Francuskie Team Vitality przegrało na inaugurację grupy z Complexity Gaming 0:2. Podopieczni Jamiego “keity” Halla zagrali rewelacyjnie, szczególnie na drugiej mapie Overpass, na której całkowicie zdominowali swoich rywali. 

Przed rozpoczęciem fazy grupowej B, wydawało się że Francuzi będą faworytami do zwycięstwa w całej grupie, natomiast po przegranym meczu przeciwko europejskiej formacji ich sytuacja nie jest ciekawa, bo jeśli w drugim meczu przegrają to odpadną z dalszej rywalizacji i znajdą się w BLAST Premier Showdown.

W drugim meczu, G2 Esports walczyło z Evil Geniuses. Wydawało się, że formacja Nikoli “NiKo” Kovaca bez większych problemów pokona swoich rywali z regionu amerykańskiego, ale po wyniku można stwierdzić, że był to trudny mecz dla europejskiego zespołu, natomiast Tarik “tarik” Celik i jego koledzy zaprezentowali się – pomimo porażki – z dobrej strony.

Team Vitality vs. Complexity Gaming 0:2
G2 Esports vs. Evil Geniuses 2:0

Transmisję z turnieju BLAST Premier: Spring Groups 2021 można oglądać na kanale ESPORTNOW.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułEnermax LIQMAX III 240 ARGB – nowe chłodzenie wodne
Następny artykułBlizzConline, czyli wirtualny BlizzCon już niedługo
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.