Strona głównaPcMod.plNewsyFSP DAGGER PRO 850W - zasilacz SFX o dużej mocy

FSP DAGGER PRO 850W – zasilacz SFX o dużej mocy

FSP, znany producent zasilaczy zaprezentował nowy model o dużej mocy: DAGGER PRO 850W. Urządzenie nadaje się dla małych platform do gier, miłośników budowania PC i stacji roboczych. Zasilacz SFX można stosować z procesorami nowej serii Intel K i 16-rdzeniowymi jednostkami AMD. Można także podłączyć pod niego karty graficzne z serii GeForce RTX 3000 i Radeon RX 6000.

Modułowe okablowanie

FPS DAGGER PRO 850W wyposażono we w pełni modułowe okablowanie, które jest zgodne ze standardem SFX12V V3.3. Umożliwia to w łatwy sposób zarządzanie kablami w małych obudowach mini-ITX. Dodatkowo, zasilacz ma dołączony adapter do standardu ATX, co powinno ułatwić montaż w różnych obudowach.

Zasilanie dostarczane jest dzięki konstrukcji z pojedynczą szyną +12V. Pojedynczy kabel dzieli się na dwa 4+4-pinowe kable zasilające procesor, a także kolejne dwa, które dzielą się na cztery 6+2-pinowe zasilające PCI-Express.

Wysokiej jakości sprzęt i opatentowany układ sterowania

Zasilacz DAGGER PRO 850W wykorzystuje japońskie kondensatory E-caps, które zapewniają długotrwałą i stabilną pracę w okresach stałego zapotrzebowania na moc. Jednostka oferuje w pełni konstrukcję DC-DC i opatentowany przez FSP MIA IC. Zapewnia to kompletny zestaw funkcji bezpieczeństwa, jednocześnie gwarantując najwyższą i zarazem stabilną wydajność energetyczną.

Certyfikacja 80 Plus Gold oraz cichy tryb semi-fanless

Urządzenie ma certyfikat 80 Plus Gold, dzięki któremu mamy zapewnioną wydajność przy dużym obciążeniu. Cała konstrukcja jest pół pasywna, co oznacza, że wentylator włącza się dopiero przy 20% obciążeniu. Zastosowano 92 mm wiatrak klasy przemysłowej, który zapewnia niski poziom hałasu oraz odpowiednią wydajność chłodzenia.

Cena i dostępność

FSP DAGGER PRO 850W jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 209,99 Euro online i offline.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać