Finn “karrigan” Andersen ponownie w składzie FaZe Clan?

0
122
mousesports
mousesports
Finn “karrigan” Andersen powróci do europejskiego składu amerykańskiej organizacji FaZe Clan? Takie są plotki. Według dziennikarzy jednego z brazylijskich portali, zajmujących się e-sportem, Duńczyk który obecnie jest prowadzącym innego, europejskiego składu – mousesports może ponownie zasilić szeregi FaZe Clan.

W amerykańskiej organizacji szykuje się kolejna zmiana w europejskiej drużynie. Z informacji podanych przez portal The Clutch Esports, do składu ma powrócić obecny prowadzący mousesports – Finn “karrigan” Andersen, któremu w w marcu 2021 roku kończy się kontrakt z niemiecką organizacją, więc zarząd FaZe Clan chce to wykorzystać i sprowadzić Finna Andersena do siebie. 

Według informacji podanych przez dziennikarza tego portalu The Clutch Esports, Rafaela Ferreiry, mousesports chce podpisać z Finnem “karriganem” Andersenem nowy kontrakt, ale ten nie jest do tego chętny, więc jest do doskonała okazja dla właścicieli FaZe Clan.

Duńczyk reprezentował FaZe Clan w latach 2016-2019, zdobywając m.in wicemistrzostwo Major ELEAGUE Boston 2018, natomiast w marcu 2019 roku, Finn Andersen dołączył do mousesports, z którym wygrał ESL Pro League Season 10 oraz ICE Challenge 2020.

Jeśli informacje potwierdzą się, wtedy skład FaZe Clan będzie prezentować się w taki sposób:

  • Marcelo “coldzera” David
  • Havard “rain” Nygaard
  • Helvijs “broky” Saukants
  • Markus “Kjaerbye” Kjaerbye
  • Finn “karrigan” Andersen

Zapraszamy również do przeczytania felietonu w temacie tworzenie drużyny przez Finna “karrigana” Andersena w mousesports.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułBIOSTAR szykuje aktualizację BIOSów z obsługą Ryzen 5000
Następny artykułArcane Wave zagra na DreamHack Showdown Winter 2020
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.