1528990263.8986
1528990263.8986

Do amerykańskiego Minora przed Intel Extreme Masters w Katowicach pozostało jeszcze półtora tygodnia. Brazylijska formacja nie próżnuje i już trenuje na stadionie w Tychach na Gaming Housie GKS-u.

Każda drużyna, która zagra w Minorze ma jeden określony cel – zagrać na głównej imprezie w Katowicach. Zanim jednak dojdzie do głównej fazy tego turnieju, przez kwalifikacje muszą przebrnąć niektóre formacje. W stolicy województwa amerykański Minor zacznie się dokładnie 22 stycznia. Właśnie wtedy do rywalizacji o Majora przystąpi Team One.

Team One trenuje do Minora na stadionie GKS-u Tychy 1

Aby przygotować się jak najlepiej i mieć jeszcze większe szanse, Brazylijczycy postanowili przylecieć do Polski i zaaklimatyzować się. Bootcamp na stadionach to już nic nowego. Choćby przez Majorem w Londynie taka ekipa jak Virtus.pro miała okazję przygotowywać się w identyczny sposób.

Tak jak wcześniej wspomniałem, amerykański Minor rozpocznie się 22 stycznia w ESL Arenie, a zakończy się 26. Udział weźmie osiem ekip, a awans na IEM Katowice 2019 uzyskają tylko dwie najlepsze drużyny. Formacja, która zajmie trzecie miejsce zagra jeszcze w barażach, które mają się odbyć 27 stycznia.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRazer Raptor 27 – monitor WQHD z podświetleniem Chroma
Następny artykułXPG INFAREX M20 – nowa mysz dla graczy od ADATA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj