ESL One Cologne 2018: Natus Vincere pokonuje BIG w finale!

0
160

ESL One Cologne 2018 właśnie się zakończył. W wielkim finale, Natus Vincere pokonało BIG 3:1.

ESL One w Kolonii zakończony. Natus Vincere pokonało w meczu finałowym BIG wynikiem 3:1.

Natus Vincere i BIG zaczęli mecz na mapie Overpass, gdzie spotkanie było naprawdę bardzo wyrównane, a odzwierciedla to wynik, bo po pierwszej połowie było 8:7 dla Na’Vi. W drugiej połowie zdecydowanie lepsi byli Ukraińcy, którzy kontrolowali przebieg meczu i w rezultacie pokonali gospodarzy wynikiem 16:10.

Na mapie drugiej, Dust2 początek należał do zespołu S1mple’a, ale po chwili mecz się wyrównał, zarówno Natus Vincere jak i BIG walczyły jak równy z równym a pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 8:7 dla Niemców. W drugiej części spotkania, drużyna prowadzona przez Zeusa grała słabiej, a niemiecka formacja podwyższała swoje prowadzenie. W rezultacie, Natus Vincere przegrało z BIG 16:11.

Trzecia mapa Train, początek dla niemieckiego zespołu, chociaż nie na długo bo po chwili to właśnie nasi wschodni sąsiedzi zaczęli powracać do meczu, co im się udało a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Na’Vi. Druga runda pistoletowa została wygrana przez drużynę tabseNa, ale to nie wystarczyło na wygranie meczu. Aleksandr “S1mple” Kostylev i jego koledzy grali świetnie i w rezultacie wygrali trzecią mapę wynikiem 16:8.

I przechodzimy do mapy czwartej, czyli Inferno. Początek meczu należał do Na’Vi, którzy wygrywali wynikiem 4:1, następnie to tiziaN z zespołem zaczęli ponownie wracać do meczu, co im się udało, a pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 8:7 dla ukraińskiej drużyny. Druga połowa zdecydowanie dla tych, którzy byli lepsi w pierwszej części meczu. Natus Vincere pokonało BIG 16:8.

ESL One Cologne 2018, finał mógł się naprawdę podobać, dwa zespoły walczyły. Widać to po samych wynikach pierwszych połów, że jedna drużyna nad drugą miała przewagę rundy. I chociaż początek był lepszy dla gospodarzy to goście z Ukrainy powracali do meczu i odwrotnie.

Overpass: Natus Vincere vs. BIG 16:10
Dust2: Natus Vincere vs. BIG 11:16
Train: Natus Vincere vs. BIG 16:10
Inferno: Natus Vincere vs. BIG 16:8

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAOC V2 – nowa linia smukłych monitorów dla niedzielnych graczy
Następny artykułH1Z1 z dużą aktualizacją Welcome to Outbreak – sporo nowości
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.