Strona głównaGamingGryEuro Truck Simulator 2 – aktualizacja 1.27 z wieloma zmianami

Euro Truck Simulator 2 – aktualizacja 1.27 z wieloma zmianami

SCS Software ogłosiło wydanie aktualizacji 1.27 dla gry Euro Truck Simulator 2. Wprowadzono sporo nowości do gry, o których chcemy napisać poniżej. Łatka jest do pobrania ze Steam.

Podnoszenie i opuszczanie kół naczepy

Wprowadzono możliwość podnoszenia i opuszczania jednej z osi naczepy. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które pozwala lepiej rozprowadzić ciężar ładunku pomiędzy koła naczepy. W zależności od ładunku, jaki posiadamy, mamy także mniejsze lub większe zużycie opon oraz samego paliwa.

Radiowozy policyjne

Radiowozy policyjne to chyba jedna z funkcji, których bardzo brakowało. Od teraz przekraczanie prędkości nie będzie takie bezkarne. Policja będzie mogła wlepić mandat graczowi za różne przewinienia.

Tutaj warto wspomnieć o zróżnicowaniu wyglądu samochodu, w zależności do kraju. Oraz, że mandaty policja będzie wlepiała tylko na terenie własnego kraju.

Dyferencjał

Funkcja ta pozwala na zablokowanie lub odblokowanie mechanizmu różnicowego na kołach ciężarówki. Przydaje się ona podczas przewożenia różnych ładunków, ruszaniu pod górę, czy wyjeżdżania z kamieniołomów. Warto nadmienić, że mechanizm różnicy powinno się używać tylko przy niskich prędkościach. W przeciwnym wypadku można uszkodzić ciężarówkę.

Inne zmiany:

  • Różne rodzaje skrzyń biegów: Wydajna, Normalna, Ekonomiczna
  • Poprawiono model symulacji silnika: tarcie, hamowanie, zużycie
  • Symulacja wału wejściowego skrzyni biegów (podwójne sprzęgło)
  • Ulepszono symulację ciśnienia powietrza
  • Zwiększono zakres pola widzenia od 40 do 120 stopni
  • Dodano możliwość ustawienia trzech poziomów siły hamulca silnikowego
  • Udoskonalono dźwięk płacenia przy bramkach oraz toczenia się opon
  • Dodano nowe miejsca tankowania na stacjach benzynowych. Szczególnie przydatne w trybie wieloosobowym
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać