fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyAmerican Truck Simulator - symulator amerykańskiej ciężarówki powraca

American Truck Simulator – symulator amerykańskiej ciężarówki powraca

SCS Software ogłosiło wydanie długo wyczekiwanej gry – American Truck Simulator. Jest to bardzo realistyczny symulator jazdy ciężarówką. O ile Euro Truck Simulator II pozwalał nam poruszać się po całej Europie, tak tutaj przyjdzie nam zwiedzać terytoria Ameryki Północnej. W dniu premiery niestety, ale twórcy oddali do dyspozycji użytkowników jedynie dwa stany: Kalifornię oraz Nevadę.

Twórcy zapowiadają jednak, że sukcesywnie będą dodawać kolejne rejony Stanów Zjednoczonych i finalnie otrzymamy naprawdę przeogromny świat do zwiedzania. Następna w kolejce ma być Arizona, a szybkość powstawania kolejnych, zależeć będzie od ilości sprzedaży.

Twórcy postarali się o wierne odzwierciedlenie mapy drogowej, dzięki czemu poruszamy się po systemie autostrad międzystanowych i drogach ekspresowych. Co najważniejsze w każdym ze stanów obowiązuje inne prawo drogowe, a policja potrafi przyczaić się i wlepić nam mandat w najmniej oczekiwanym momencie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać