Poznaliśmy grupy Esport Tour Pro

0
105
fot.facebook.comesportour
fot.facebook.comesportour

Niespełna 2 tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia Esport Tour Pro, lecz już dziś poznaliśmy grupy. W grupie A zmierzą się ze sobą wytrawne na polskiej scenie ekipy, a grupa B to powiew młodości.

Grupa A

W grupie A głównym faworytem będzie zdecydowanie zespół Piotra “nawrota” Nawrockiego, czyli AVEZ Esport. Ich stosunkowo dobre wyniki, podczas kwalifikacji do DreamHack Masters Spring 2020, mogą nam sugerować, że tą polską formację stać na wiele.

Actina PACT to kolejny z zespołów które będziemy mieli przyjemność oglądać w grupie A.
Jest sporą niewiadomą, ostatni ich oficjalny mecz mogliśmy oglądać w ostatnim sezonie ESEA MDL , a było to ponad miesiąc temu. Na papierze Jacek “MINISE” Jeziak, i spółka wyglądają całkiem dobrze, a od takiego zespołu można będzie wymagać.

Solidną polską formację, czyli CLEANTmix również będziemy mogli oglądać podczas rozgrywek grupy A. Stawiany przez wielu jako “outsider”. Możliwości tego zespołu na pewno są spore, lecz czy to wystarczy na tak silne ekipy? Tego się dowiemy już niedługo.

Zespół po przejściach Izako Boars. Dużo czasu ostatnio poświęcili na treningi drużynowe, kiedy oficjalnie ogłosili skład. Drużyna złożona w głównej mierze z młodych zawodników z Mateuszem “TOAO” Zawistowskim na czele. Mają potencjał stać się czarnym koniem turnieju.

Grupa B

Illuminar Gaming, czyli zdecydowany faworyt grupy. Patrząc obiektywnie na zestawienie zespołu Pawła “innocent” Mocka jest to główny faworyt do triumfu w całym turnieju.
Zespół, który ma u siebie największe gwiazdy polskiego cs’a jak np. Janusz “snax” Pogorzelski, nie może zaliczyć wpadki, ponieważ każda taka może ich wiele kosztować.

Łomża 0,0% Cyberwolves, to zdecydowanie duża niewiadoma, w zespole dokonana ostatnio była zmiana, kiedy to do zespołu wskoczył Gabriel “gab” Jaroszuk. Czy będą oni w stanie zaskoczyć?

x-kom AGO NEST jest to nowy projekt dający szansę rozwoju młodym talentom polskiej sceny w turnieju zespół ten wystąpi w składzie:

  • Eryk „leman” Kocęba
  • Patryk „Sidney” Korab
  • Przemek „Pr3e” Lechowicz
  • Łukasz „azizz” Kałkowski
  • Thomas „Viper” Biernacki

Ostatnim uczestnikiem turnieju jest Pompa Team, podobnie jak w Łomża 0,0% Cyberwolves w zespole były dokonane zmiany, bowiem z zespołem rozstał się Aleksandr “Kamol” Kamiński, oraz Mateusz “M4tthii” Szambela, który został przesunięty na ławkę, nie poznaliśmy jeszcze gracza który go zastąpi.
Oficjalny wpis Pompa Team’u.

Esport Tour Pro odbędzie się 9 i 10 maja i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 30 tysięcy złotych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPalit GeForce GTX 1650 GP OC – karta graficzna mini-ITX z GDDR6
Następny artykułTegoroczne ESL Pro League najlepsze w historii tych rozgrywek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj