Nieudany debiut nowego składu Illuminar Gaming w LOOT.BET/CS Season 6

0
122
janusz snax pogorzelski virtus.pro

W piątek, organizacja Illuminar Gaming poinformowała o nowym składzie drużyny, której zawodnicy trenowali razem od jakiegoś czasu. Illuminar Gaming zostało zaproszone do nowego sezonu ligi LOOT.BET/CS Season 6, ale był to nieudany debiut Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego i jego kolegów przeciwko brytyjskiej organizacji Team Secret.

Vertigo – czyli pierwsza mapa dzisiejszego spotkania wybrana przez oponentów IHG. Wstęp do meczu? Bardzo dobry. Natomiast podsumowując kolejne trzy rundy ,możemy czuć rozczarowanie, ponieważ wszystkie wylądowały na koncie Teamu Endpoint. Przy wyniku 6:3 dla polskiej drużyny, Polacy stracili panowanie nad sytuacją w meczu i oddali prowadzenie dla swoich przeciwników. Ostatecznie mapa zakończyła się wynikiem 16:8 dla Endpoint.

Mirage – druga mapa wspomnianego już spotkania. Tym razem wybrana przez IHG i na szczęście przez nich wygrana. Natomiast mogę stwierdzić, że nie była to łatwa mapa. Pierwsza połowa mapy zakończyła się dobrym wynikiem dla polskiej drużyny, oddali swoim przeciwnikom tylko 4 rundy. Natomiast druga połowa obfitowała w dużą ilość wygranych rund przez Team Endpoint, przez co sama mapa zakończyła się wynikiem 16:14.

Train – trzecia i ostatnia mapa, która zadecydowała o wyniku spotkania. Tym razem powtórzył się wynik z pierwszej mapy – 16:8 dla Teamu Endpoint. Specyfika tej mapy spowodowała duże utrudnienia dla dość świeżego składu. Dlatego nie warto oceniać wyników tej mapy jak i całego spotkania.

W tym momencie nie warto wyciągać długofalowych wniosków, a także nie warto oceniać zawodników przez pryzmat dzisiejszego spotkania. Drużyna ta nadal jest świeżym składem bez zgrania. W dodatku to było ich pierwsze oficjalne spotkanie po tak krótkim okresie przygotowawczym. Liczę, że ten skład mówiąc kolokwialnie “wypali” i stanie się fundamentem polskiego e-sportu.