fbpx
Strona głównaGamingGryESL Polska podsumowuje krajowe turnieje 2017 roku

ESL Polska podsumowuje krajowe turnieje 2017 roku

ESL Polska pochwaliła się statystykami z krajowych rozgrywek esportowych. W ramach turniejów rozegrano ponad 144 tysiące spotkań, w których uczestniczyło niespełna 71 tysięcy zawodników. Łączna pula nagród we wszystkich turniejach wyniosła aż 548 600 zł. Co roku liczby te się zwiększają.

Nie mniej liczna okazała się widownia. W serwisie Facebook widzowie wygenerowali ponad 4,7 mln odsłon. Serwis Twitch przeżył prawdziwe oblężenie notując 7,1 mln odsłon transmisji. Wszystkie rozegrane spotkania przyciągnęły przed ekrany aż 4,5 mln unikalnych widzów.

Najważniejsze krajowe turnieje ESL 2017 to obecnie:

  • Puchar Polski Cybersport
  • ESL Mistrzostwa Polski
  • Go4

ESL Polska - turnieje krajowe 2017

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać