Strona głównaGamingGryRainbow Six Siege otrzymuje dwie polskie operatorki - Elę i Zofię Bosak

Rainbow Six Siege otrzymuje dwie polskie operatorki – Elę i Zofię Bosak

W grze Rainbow Six Siege pojawiły się dwie polskie operatorki: Ela i Zofia Bosak – siostry z jednostki antyterrorystycznej GROM. Są one córkami byłego dowódcy, a ich dziadek należał do Cichociemnych. Była to elitarna jednostka spadochronowa Polskich Sił Zbrojnych działająca podczas drugiej wojny światowej. Operatorzy w grze są tworzeni z dbałością o odwzorowanie żołnierzy autentycznych, istniejących jednostek bojowych.

Posiadają unikalną historię oraz charakter postaci i są wyposażeni w najnowsze technologie umożliwiające rekonesans, rozeznanie i samą walkę.

Rainbow Six Siege - Ela Bosak

Ela jest cichą, szybką i zdeterminowaną buntowniczką. W jej osobistym arsenale znajdują się między innymi samoprzylepne miny Grzmot inspirowane polskimi granatami przeciwpancernymi używanymi przez Cichociemnych podczas drugiej wojny światowej. Można je przyczepić do dowolnej powierzchni, a wyzwalana zbliżeniowo eksplozja ogłusza wszystkie cele w zasięgu i powoduje ich oszołomienie.

Rainbow Six Siege - Zofia Bosak

Zofia z kolei jest zdecydowana, lojalna i lubi agresywny sposób działania. W jej uzbrojeniu znajduje się między innymi KS79 LIFELINE, dwulufowy granatnik, wywodzący się z włoskich programów badawczo-rozwojowych. Wykorzystuje on technologię pocisków z elektronicznym zapalnikiem i pełni zarówno funkcje ogłuszające, jak i uderzeniowe.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać