Na Intel Extreme Masters Katowice 2020 będzie firma Samsung, która razem z ESL Play zorganizuje konkurs, w którym do wygrania będą monitory gamingowe LC27RG50 z częstotliwością odświeżania 240 Hz.
Samsung to jedna z większych firm produkująca urządzenia dla graczy, a więc targi IEM EXPO to doskonała okazja do tego, by zaprezentować różnego rodzaju sprzęty gamingowe. Osoby, które odwiedzą na Intel Extreme Masters Katowice 2020 stoisko ESL Play, będą również mogły zagrać na zakrzywionych monitorach o przekątnej 27 cali, częstotliwości odświeżania 240 Hz i kompatybilnych z technologią G-Sync od NVIDIA.
W strefie ESL Play będzie 80 stanowisk z monitorami firmy Samsung.
Do wygrania monitory
Na stoisku ESL Play będzie możliwość wygrania jednego z trzech monitorów gamingowych LC27RG50. Zadaniem będzie zdobycie 240 fragów na specjalnej mapie CS:GO. Do zdobycia będzie aż 9 monitorów (po 3 na każdy dzień fragów). Organizatorem będzie ESL Polska.
Co sądzisz o tym artykule?
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1