castle 280ex 1
castle 280ex 1

Deepcool wprowadziło do sprzedaży chłodzenie wodne typu AiO – Castle 280EX. Jest to kompletny zestaw chłodzenia cieczą, w którym zastosowano autorską technologię Anti-Leak. Balansuje ona ciśnienie cieczy wewnątrz układu chłodzenia. Dodano także efektowne podświetlenie ARGB oraz wymienne logo. Użytkownik może dokupić inne lub przygotować własne, nadając swojej maszynie bardziej osobisty charakter.

Jeżeli chodzi o bloko-pompkę, to postawiono na trójfazowy silnik i zwiększono o 25% liczbę żeberek, które odprowadzają ciepło z miedzianej podstawy. Obudowę można obrócić, co ma ułatwić ułożenie przewodów podczas montażu. Ustawienia iluminacji można dostosować do własnych upodobań z poziomu oprogramowania płyty głównej lub poprzez dołączony do zestawu kontroler.

W przypadku chłodnicy zastosowano dwie komory oraz łączną długość 280 mm. Ma to wspomóc odprowadzenie ciepła przy pomocy dwóch 140 mm wentylatorów TF140 S. Wbudowano w nie łożyska HDB i zastosowano dwuwarstwowe łopatki. Zoptymalizowany kształt śmigieł ma minimalizować generowany przez powietrze szum. Całości dopełniają gumowe podkładki absorbujące wibracje.

Chłodzenie Deepcool Castle 280EX trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Jego sugerowana cena detaliczna to ok. 530 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOgamerstorm.com
Poprzedni artykułInon Zur – sławny kompozytor stworzy muzykę do gry Outriders
Następny artykułMarkus Kjaerbye zdecydował się odejść z North
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.