ENCE wygrywa z MOUZ na PGL Major Stockholm 2021

0
58
BLAST Premier Spring Showdown 2022
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

Po wczorajszym wygranym meczu przeciwko GODSENT oraz przegranym przeciwko FaZe Clan, ENCE pokonało MOUZ i tym samym ich obecny bilans meczowy wynosi 2-1, a więc Olek “hades” Miśkiewicz i jego zespół dzieli jedno zwycięstwo od awansu do Fazy Nowych Legend turnieju PGL Major Stockholm 2021.

Mapą rywalizacji pomiędzy ENCE oraz MOUZ, czyli dwoma międzynarodowymi składami był Nuke. Olek “hades” Miśkiewicz i jego koledzy rozpoczęli mecz po stronie broniącej wygrywając nie tylko rundę pistoletową, ale też dwie następne, wychodząc na prowadzenie 3:0, ale później to Robin “ropz” Kool i jego koledzy doszli do głosu, odrabiając straty punktowe, jak i po chwili wygrywając 5:3. Chociaż w pewnej chwili sytuacja na mapie diametralnie się zmieniła i ponownie oglądaliśmy świetną grę ze strony podopiecznych Eetu “sAwy” Sahy, którzy ponownie dali o sobie znać, najpierw wygrywając dwie rundy, zbliżając się do MOUZ 6:5, a następnie wychodząc na prowadzenie 8:6, aby zakończyć pierwszą połowę wynikiem 9:6.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrali reprezentanci MOUZ, a następnie odrobili trzy rundy, by następnie wyjść na jednorundowe prowadzenie 10:9. Później to Marco “Snappi” Pfeiffer i jego zespół ponownie zaczął grać zdecydowanie lepiej. W rezultacie, ENCE pokonało MOUZ 16:11.

ENCE vs. MOUZ

Nuke: 16:11

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPrzed nami drugi dzień rywalizacji w ramach PGL Major Stockholm 2021
Następny artykułT-FORCE VULCAN DDR5 GAMING MEMORY – nowe pamięci od Teamgroup
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.