Kolejny trudny rywal ENCE w ESL Pro League Season 14

0
16

Przed nami kolejny dzień rywalizacji w ramach ESL Pro League Season 14, w którym zagra m.in międzynarodowy skład ENCE, w którym gra dwóch, polskich zawodników, Olek “hades” Miskiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha. A kto będzie przeciwnikiem podopieczni Eetu “sAwy” Saha? Rywal dobrze znany wszystkim na światowej scenie CS:GO.

Francuzi kontra Ameryka

W pierwszym meczu zobaczymy rywalizację pomiędzy reprezentantami Teamu Vitality, który wczoraj pokonał ENCE. Dzisiejszym rywalem Dana “apEXa” Madesclaire’a i jego kolegów będzie amerykańska formacja Bad News Bears, która…wczoraj została zdominowana przez swoich oponentów z duńskiego Heroic. Matheu “ZywOo” Herbaut i jego drużyna są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa, to oczywiste, tym bardziej po tym, co wczoraj zaprezentowali zawodnicy z amerykańskiego kontynentu.

ENCE kontra Duńczycy

Drugi mecz i emocje związane z występem Polaków w międzynarodowym składzie, czyli ENCE kontra Astralis. Lukas “gla1ve” Rossander i jego drużyna pokonali wczoraj rosyjski Team Spirit

Drudzy Duńczycy z Rosjanami

W ostatnim, dzisiejszym meczu, Heroic zmierzy się z Team Spirit. Casper “cadiaN” Møller i jego zespół we wczorajszej rywalizacji z amerykańską formacją Bad News Bears nie za bardzo się namęczyli, ale dzisiejszy mecz będzie zupełnie inny, bo i oponent ze zdecydowanie wyższej półki.

13:30 – Team Vitality vs. Bad News Bears
16:45 – ENCE vs. Astralis
20:00 – Heroic vs. Team Spirit

Transmisja ESL Pro League Season 14 z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Kubą “kubikiem” Kubiakiem.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułENCE z porażką, Duńczycy oraz Francuzi ze zwycięstwami w ESL Pro League Season 14
Następny artykułENCE pokonuje Astralis w ESL Pro League Season 14!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.