WESG 2018: AGO Esports pokonało w półfinale Fnatic

0
125
dominik gruby swiderski ago esports
dominik gruby swiderski ago esports

W dzisiejszym meczu półfinałowym, polski zespół AGO Esports pokonał drużynę ze Szwecji – Fnatic 2:1 i to Polaków zobaczymy w jutrzejszym, meczu finałowym.

Pierwsza mapa – Inferno – to zdecydowanie najlepsza gra AGO Esports. Polska formacja pokonała Fnatic…16:0. Damian „Furlan” Kisłowski i jego drużyna rozpoczęła mecz po stronie atakującej, wygrywając wszystkie, piętnaście rund, a po zmianie wygrali jeszcze jedną.

Na drugiej mapie – Cache – lepiej mecz rozpoczęła drużyna ze Szwecji, która po wygraniu rundy pistoletowej, wygrała sześć rund z rzędu. Dopiero przy wyniku 7:0 dla Szwedów, podopieczni Mikołaja „Minor0xa” Michałkowa odpowiedzieli, 7:1. Fnatic wygrało jeszcze dwie rundy, a pod koniec pierwszej połowy to AGO powróciło do meczu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Fnatic.

Po zmianie stron, polska formacja nie wygrała żadnej rundy, natomiast Szwedzi ponownie byli lepsi w rundzie pistoletowej oraz w kolejnych sześciu. W rezultacie, AGO Esports przegrało z Fnatic 6:16.

Na mapie decydującej – Nuke – początek należał do szwedzkiej formacji, która po chwili prowadziła wysokim wynikiem 6:0, ale w końcu udało się odpowiedzieć zespołowi z Polski, 6:1. W zasadzie, końcówka pierwszej połowy to lepsza gra Fnatic, natomiast AGO powracało do meczu, wygrywając cztery rundy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5.

Po zmianie stron, to AGO Esports wygrało rundę pistoletową i następną, przybliżając się z wynikiem do swojego rywala ze Szwecji, 10:7. W drugiej połowie, Fnatic wygrało tylko dwie rundy, natomiast polska formacja zremisowała, 11:11, wyszła na prowadzenie i do końca meczu była lepszym zespołem. W rezultacie, AGO Esports pokonało Fnatic 16:12.

AGO Esports vs. Fnatic – 16:0 – Inferno
AGO Esports vs. Fnatic – 6:16 – Cache
AGO Esprots vs. Fnatic – 16:12 – Nuke

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAMD Radeon RX 560 XT – nowa karta graficzna na rynek chiński
Następny artykułWESG 2018: AGO Esports przegrywa w finale z Windigo Gaming
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments