Strona głównaPcMod.plNewsyMSI MAG CORELIQUID 280R - podświetlanie chłodzenie wodne

MSI MAG CORELIQUID 280R – podświetlanie chłodzenie wodne

MSI wprowadziło do sprzedaży kompaktowy zestaw chłodzenia cieczą – MSI MAG CORELIQUID 280R. Seria MAG CORELIQUID oferuje wysoką jakość materiałów, które zapewniają trwałość oraz efektywne rozpraszanie ciepła. Użytkownicy mogą cieszyć się takimi dodatkami jak: oświetlenie ARGB i prosty w obsłudze, obracający się o 270 stopni, blok głowicy systemu chłodzenia.

MSI MAG CORELIQUID 280R

MAG CORELIQUID 280R składa się z dwóch wentylatorów: 140 x 140 mm, które obracają się z prędkością od 500 do 1800 obrotów na minutę. Generują przy tym hałas w przedziale 14.8~33.28 dBA oraz maksymalny przepływ powietrza 84.36 CFM.

MSI MAG CORELIQUID 280R

Radiator zaprojektowano w specjalny sposób

Drogi przepływu ciepła wewnątrz chłodnicy zostały rozdzielone od siebie, tak aby jak najszybciej odprowadzać wysoką temperaturę poza układ. Schłodzona ciecz wraca do systemu chłodzenia odseparowaną ścieżką. Radiator połączony jest z blokiem głowicy za pomocą odpornych na odparowanie cieczy rurek, wykonanych z trzech warstw usieciowanego plastiku, dodatkowo wzmocnionego z zewnątrz oplotem.

MSI MAG CORELIQUID 280R

Ciekawie zaprojektowano pompę

Została ona zintegrowana z radiatorem, w celu wytłumienia wydawanych przez nią podczas pracy dźwięków i redukcji hałasu. Dodatkowo umieszczenie pompy wewnątrz konstrukcji radiatora zwiększa również jej żywotność pompy, odsuwając ją od źródła ciepła. Trójfazowy silnik osadzony w rdzeniu pompy generuje minimalne drgania.

Uwagę może przykuwać ciekawy design

Mamy sporo asymetrycznych linii, a blok głowicy można swobodnie obrócić o 270 stopni, a całość podkreślić oświetleniem ARGB.

System chłodzenia wodnego MAG CORELIQUID 280R dostępny jest w sugerowanej cenie 589 PLN.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać