Corsair VENGEANCE RGB PRO SL White

Corsair wprowadził do sprzedaży nową wersję pamięci RAM – VENGEANCE RGB PRO SL. Pamięci DDR4 zostały odchudzone i otrzymały niski profil – zaledwie 44 mm wysokości z radiatorem. Dzięki temu pamięć jest kompatybilna z mnóstwem układów chłodzenia procesora, w tym ze zintegrowanymi chłodzeniami cieczą typu All in One.

Moduły na start będą dostępne w zestawach o pojemności do 128 GB (4x 32 GB) i częstotliwościach do 3600 MHz. W niedalekiej przyszłości pojawią się także dodatkowe zestawy o wyższych częstotliwościach (nawet do 4800 MHz) i w większych pojemnościach.

Jeżeli chodzi o chłodzenie, to zastosowano aluminiowe radiatory po obu stronach. Występują w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Na górze chłodzenia znajdują się diody LED, cechujące się dynamicznym 10-strefowym podświetleniem RGB. Można nim sterować przy wykorzystaniu oprogramowania iCUE.

VENGEANCE RGB PRO SL zostały specjalnie zoptymalizowane pod kątem zgodności z najnowszymi płytami głównymi AMD i Intel. Każdy układ pamięci podlega starannym badaniom i selekcji pod kątem wysokiej wydajności oraz opcji przetaktowania.

Dostępność, gwarancja i ceny

Pamięci z serii CORSAIR VENGEANCE RGB PRO SL są już dostępne w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym CORSAIR.com oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów kalifornijskiego producenta. W Polsce premierowe produkty w różnych wersjach oraz kolorach do wyboru będą na bieżąco dodawane do oferty największych sklepów sprzedających podzespoły i akcesoria komputerowe. VENGEANCE RGB PRO SL są objęte ograniczoną gwarancją wieczystą oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOcorsair.com
Poprzedni artykułPoznaliśmy drużyny, które zagrają w ESL Pro League Season 13
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 461.40 z optymalizacją dla gier
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.