Strona głównaPcMod.plNewsyCM Storm QuickFire TK Stealth z nietypowym oznaczeniem klawiszy

CM Storm QuickFire TK Stealth z nietypowym oznaczeniem klawiszy

Cooler Master wprowadził do swojej oferty mechaniczną klawiaturę dla graczy – CM Storm QuickFire TK Stealth. Jest ona wyposażona w 104 mechaniczne klawisze Cherry MX, które posiadają żywotność ponad 50 milionów. Ciekawostką są oznaczenia na przełącznikach, które zostały wygrawerowane na bocznej ściance od strony gracza. Ma to umożliwić bezproblemowe odczytywanie klawiszy oraz zapobiec się ich ścieraniu. Dodatkowym atutem są kompaktowe gabaryty oraz stalowa płytka wzmacniająca całą konstrukcję.

QuickFire TK Stealth obsługuje technologię N Key Rollover (w trybie PS/2), która umożliwia prawidłowe odczytanie sygnałów przy jednoczesnym naciśnięciu wielu klawiszy (bez obawy zawieszenia komputera). Poza tym klawiatura Cooler Master udostępnia funkcję blokady klawisza Windows w trakcie rozgrywki oraz oferuje rewelacyjnie krótki czas reakcji, który w trybie USB wynosi 1 ms.

Klawiatura QuickFire TK Stealth jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 392 zł. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać