fbpx
Strona głównaSprzętCooler Master MasterKeys MK750 - nowy mechanik dla graczy

Cooler Master MasterKeys MK750 – nowy mechanik dla graczy

Cooler Master wprowadził do sprzedaży klawiaturę mechaniczną MasterKeys MK750. Wyposażono ją w popularne przełączniki Cherry MX, uchodzących za jedne z najlepszych. Ich żywotność przewidziana została na około 50 mln kliknięć. Klawiatura posiada solidną konstrukcję oraz długi przewód w oplocie. Dodatkowo na spodzie znalazły się specjalne wyżłobienia, umożliwiające łatwiejsze zarządzanie okablowaniem.

Zupełną nowością dla modelu MasterKeys MK750 jest podkładka pod nadgarstki. Ta doczepiana jest do urządzenia przy pomocy magnesów.

Klawiaturę wyposażono w 32-bitowy procesor Cortex M3 i 512 KB pamięci wewnętrznej. Dzięki systemowi On-the-fly, użytkownik może w każdej chwili zmienić część ustawień klawiatury – i to bez korzystania z oprogramowania. Za jego pomocą również można zarządzać MK750.

MasterKeys MK750 posiada podświetlenie RGB o palecie barw składającej się z 16,7 mln kolorów. Co więcej, prócz diod LED-owych znajdujących się pod klawiszami, na trzech bokach klawiatury producent umieścił podświetlane paski.

Klawiatura MasterKeys MK750 kosztuje około 699 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać