Strona głównaPcMod.plNewsyCooler Master JAS mini i CUBE mini - praktyczne podstawki dla urządzeń...

Cooler Master JAS mini i CUBE mini – praktyczne podstawki dla urządzeń mobilnych

Cooler Master wprowadził do sprzedaży dwie nowe podstawki – JAS mini i CUBE mini. Oba modele wykonane są z wysokiej jakości aluminium i gumy. Mogą utrzymywać tablety oraz smartfony do maksymalnie 8 cali. JAS mini posiada wymiary 113.15 x 60.6 x 19 mm i waży 66 gramy, natomiast CUBE mini waży 154 gramy i ma wymiary 128.8 x 54 x 29.4 mm.

JAS mini

Podstawka wyróżnia się prostą i solidną konstrukcją, która umożliwia komfortowe korzystanie z tabletu lub telefonu. Dodatkowym atutem jest niewielka waga oraz kompaktowe gabaryty, dzięki czemu podstawkę bez najmniejszych problemów zmieścimy w torbie lub plecaku. Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych: kawowy brąz, błękit nieba i leśna zieleń.

CUBE mini

Ta niewielka podstawka została wykonana z aluminium, dzięki czemu doskonale komponuje się z nowoczesnymi smartfonami oraz tabletami. Konstrukcja CUBE mini pozwala na płynną regulację poziomu nachylenia urządzenia. Dodatkowym plusem jest szeroki uchwyt podtrzymujący ze specjalnym otworem, który nie tylko gwarantuje bezpieczne i stabilne ułożenie tabletu lub telefon ale umożliwia także swobodne podłączenie kabla zasilającego.

Podstawki Cooler Master JAS mini i CUBE mini będą dostępne w sprzedaży jeszcze w styczniu bieżącego roku w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 99 zł (za każdy z modeli).

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać