Strona głównaPcMod.plNewsyCM Storm Ceres-300 i CM Storm Ceres-500 - dobra ergonomia i świetny...

CM Storm Ceres-300 i CM Storm Ceres-500 – dobra ergonomia i świetny dźwięk

Cooler Master wprowadził do sprzedaży dwa nowe zestawy słuchawkowe dla graczy – CM Storm Ceres-300 i CM Storm Ceres-500. Oba modele posiadają przetworniki o średnicy 40 mm, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia wynosi 20 Hz – 20000 Hz, natomiast impedancja to 32 Om. W obu słuchawkach znajduje się wielokierunkowy mikrofon o pasmie przenoszenia 100 Hz – 10000 Hz, czułości -54 ± 3dB oraz stosunku sygnału do szumu: 60 dB lub więcej.

CM Storm Ceres-300
Ceres-300 posiadają regulowany w szerokim zakresie pałąk oraz duże nausznik, które umożliwiają wygodne ułożenie słuchawek na głowie. Na 2.5 metrowym kablu ze złączem 3.5 mm, znajdziemy pilota pozwalającego na sterowanie poziomem głośności oraz wyciszeniem mikrofonu. Wielokierunkowy mikrofon można bez problemu odłączać.

CM Storm Ceres-500
Ceres 500 to pierwszy w ofercie CM Storm zestaw słuchawkowy przystosowany do pracy z komputerami, jak i konsolami. Tryb jest wybierany przy użyciu ręcznego pilota, który umożliwia regulację poziomu głośności oraz wyciszenie mikrofonu. Kabel łączący posiada długość 3 metrów oraz końcówkę w postaci 3.5 mm złącza miniJack oraz przejściówki USB. Nauszniki zostały wykonane są z specjalnego, przepuszczającego powietrze tworzywa, które gwarantuje również doskonałą izolację akustyczną.

Słuchawki Ceres-300 i Ceres-500 są dostępne w sprzedaży od listopada bieżącego roku w sugerowanych cenach brutto wynoszących odpowiednio 129 zł oraz 289 PLN. Zestawy słuchawkowe CM Strom objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać