Strona głównaSprzętKarty graficzneZOTAC GeForce 760 OC - podkręcony GeForce GTX 760 z chłodzeniem Dual...

ZOTAC GeForce 760 OC – podkręcony GeForce GTX 760 z chłodzeniem Dual Silencer

ZOTAC dodał do swojej oferty GeForce GTX 760 OC, która jest oparta na konstrukcji nVidia GeForce GTX 760. Na pokładzie znajdziemy 2GB pamięci GDDR5 z 256-bitową magistralą systemową, 1152 rdzeni CUDA, 32 jednostki ROP oraz 96 jednostek teksturujących.

ZOTAC GeForce GTX 760 posiada taktowanie rdzenia wynoszące 1059 MHz, a w trybie Boost 2.0 potrafi wzrosnąć do 1124 MHz. Taktowanie pamięci równa się 1502 MHz.

Za chłodzenie konstrukcji odpowiada autorski system Dual Silencer, który składa się z aluminiowego radiatora, trzech miedzianych rurek cieplnych oraz dwóch wentylatorów.

Karta obsługuje technologie Microsoft DirectX 11.1, OpenGL 4.3, PCI-Express 3.0, nVidia 3D Vision Surround, 3D Vision, PhysX oraz 3-way SLI. Na śledziu znajdziemy porty: dwa DVI-D, DisplayPort, HDMI, a do zasilania potrzebne są dwie wtyczki sześciopinowe.

Producent nie podał jeszcze ceny detalicznej modelu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać