Strona głównaPcMod.plNewsyZalman ZM-HPS100 i ZM-HPS200

Zalman ZM-HPS100 i ZM-HPS200

Zalman zaprezentował dwa zestawy słuchawkowe z mikrofonem: ZM-HPS100 i ZM-HPS200. Są one wyposażone w 40 mm przetworniki, co zapewnia dobre przetwarzanie niskiego zakresu częstotliwości. Mają także długi 200 cm kabel sygnałowy, zakończony wtykami typu 3,5 mm minijack. Długość pałąka można regulować za pomocą prostego i wytrzymałego mechanizmu.

Zalman ZM-HPS100 to słuchawki otwarte, w których materiał izolacyjny opiera się na małżowinie usznej. Moc maksymalna to 45 mW, natomiast czułość wynosi 116 dB (+- 3 dB). Zalman ZM-HPS200 to słuchawki zamknięte, gdzie materiał izolacyjny otacza małżowinę. Maksymalna moc wynosi 20 mW, a czułość 188 dB. Dodatkowo w tym modelu zastosowano płaski, nieplączący się kabel. Impedancja obu zestawów wynosi 2,2 Oma, a skuteczny zakres przetwarzania częstotliwości mieści się w zakresie 20 – 20000 Hz.

Sugerowana ceny detaliczne słuchawek:

  • ZM-HPS100 – 39,99 zł brutto
  • ZM-HPS200 – 35,99 zł brutto

Gwarancja producenta wynosi 2 lata

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać