fbpx
Strona głównaSprzętBloody Q50 - tania mysz dla mało wymagających graczy

Bloody Q50 – tania mysz dla mało wymagających graczy

Bloody wprowadziło do swojej oferty budżetową myszkę Bloody Q50. Konstrukcja została przygotowana z myślą o graczach, którzy potrzebują prostego, wytrzymałego, a zarazem tańszego rozwiązania. Sercem myszy Q50 jest sensor optyczny AVAGO A3050 o rozdzielczości do 3200 DPI. Oferuje on opcje zmiany tej wartości do 500, 1000, 1200, 1600 lub 2000 CPI, pozwalając dostosować działanie do indywidualnych preferencji graczy.

Ponadto, najnowsza mysz Bloody cechuje się czasem reakcji przycisków na poziomie zaledwie 1 milisekundy, transmitując dane z szybkością do 125 Hz na sekundę. Ich żywotność to aż 10 milionów kliknięć.

Bloody Q50

Mysz została wyposażona w kolorowe podświetlenie. Dostępne są aż 3 efekty iluminacji, które można zmieniać przy pomocy jednego przycisku.

Na spodzie umieszczono metalowe ślizgacze Metal X’ Glide Armor Boot. Producent chwali się, że są nawet 100 razy trwalsze od innych rozwiązań. Dodatkowo przewód został zabezpieczony przez pękaniem oraz chroniony jest wzmocnionym oplotem.

Bloody Q50

Bloody Q50 dostępna jest do kupienia w cenie 59,90 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać