fbpx
Strona głównaSprzętBloody B-087S - pierwsza szeroka podkładka w ofercie

Bloody B-087S – pierwsza szeroka podkładka w ofercie

Bloody wprowadziło do swojej oferty podkładkę Bloody B-087S. Jest to pierwsza poszerzona podkładka w ofercie firmy. Jej wymiary wynoszą 70 x 30 centymetrów. Wierzchnia warstwa podkładki SMOOTH została wykonana została z nieplączących się włókien. Tkanina posiada czytelną teksturę dla każdego sensora myszy. Ma to zagwarantować szybką i równą pracę, w połączeniu z pełną kontrolą ślizgu.

Bloody B-087S

Spód natomiast pokryto antypoślizgową warstwą gumy. Brzegi obszyto nicią i odpowiednio wzmocniono. Ma to zagwarantować odpowiednią wytrzymałość oraz zapobiega otarciom dłoni o twarde krawędzie.

Bloody B-087S

Bloody B-087S dostępna jest do kupienia w cenie 49,90 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać