fbpx
Strona głównaSprzętBloody B760 - klawiatura mechaniczna z technologią Light Strike

Bloody B760 – klawiatura mechaniczna z technologią Light Strike

Bloody poszerzyła ofertę gamingowych klawiatur mechanicznych o nowy model z podświetleniem RGB – Bloody B760. Najważniejszą cechą są przełączniki Light Strike, które wykorzystują do aktywacji sensor podczerwieni. Technologia ta ma zapewniać reakcję rzędu 0.2 m. Ten konkretny model klawiatury wykorzystuje przełączniki LK Orange. Całkowity dystans do aktywacji wynosi zaledwie 1.8 mm, a pełny zakres ruchu to 3 mm. Siła nacisku potrzebna do aktywacji przełącznika to 40 gram.

Klawiatura Bloody B760 wyposażona jest w przyciski multimedialne oraz klawisze makro. Można jest swobodnie konfigurować przy użyciu oprogramowania. Nóżki od klawiatury pokryte zostały specjalnym silikonem, aby zapewnić stabilność pozycji. Warto nadmienić, że wierzchnia warstwa klawiatury została pokryta wytrzymałym i świetnie prezentującym się szczotkowanym aluminium.

Bloody B760

Wszystkie klawisze wyposażono w technologię Anti-Ghosting i N-Key Rollover. Oznacza to poprawną rejestrację każdego wciśnięcia, niezależnie od tego, ile klawiszy jednocześnie zostanie użytych.

Bloody B760

Klawiatura Bloody B760 jest dostępna w sprzedaży w cenie już od 199 złotych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać