Strona głównaSprzętBloody MP-60R - cienka podkładka z podświetleniem LED

Bloody MP-60R – cienka podkładka z podświetleniem LED

Bloody wprowadziło do swojej oferty podkładkę Bloody MP-60R. Jej wymiary wynoszą 354 na 256 mm, co gwarantuje optymalną przestrzeń dla ruchów myszy w najbardziej  wymagających grach. Producent umieścił na obrzeżach podkładki podświetlenie LED, które oferuje paletę efektów świetlnych wykorzystujących paletę ponad 16 milionów kolorów. W pamięci urządzenia znajduje się już 10 predefiniowanych efektów świetlnych.

Bloody MP-60RPodkłada Bloody MP-60R posiada zaledwie 2.6 mm grubości. Od spodu mamy specjalną antypoślizgową gumę. Wierzch jest natomiast zrobiony z ultragładkiego materiału, który gwarantuje dobry poślizg myszy.

Bloody MP-60RPodświetlenie podkładki aktywuje się po podłączeniu jej do komputera za pomocą odpinanego kabla USB. Zmiany efektów dokonuje się bez użycia zewnętrznej aplikacji – za pomocą niewielkiego przycisku w górnej części podkładki. Dodatkowo, specjalne oprogramowanie Bloody umożliwia pełną kontrolę nad RGB – od wyboru kolorów do zaprogramowania efektów ich projekcji.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać