Strona głównaGamingGryHuckleberry Games uruchamia zbiórkę pieniędzy na Edengrad

Huckleberry Games uruchamia zbiórkę pieniędzy na Edengrad

Poznańskie studio Huckleberry Games uruchomiło na Kickstarterze zbiórkę pieniędzy na grę Edengrad. Tytuł wprowadza do świata MMORPG wiele oryginalnych koncepcji, takich jak głęboka symulacja społeczno-ekonomiczna, budowa od podstaw własnych osad i rozwijanie ich z pomocą sprzymierzonych graczy aż do poziomu miast – nowych przyczółków ludzkości na zrujnowanej powierzchni Ziemi.

Nie jest to pierwsza akcja finansowania, bowiem w zeszłym roku na polskiej platformie crowdfundingowej – wspieram.to, projekt odniósł spory sukces, osiągając 127% poziom założonej sumy.

Twórcy z Huckleberry Games podkreślają, że spożytkowali rozsądnie każdą złotówkę zebraną od polskich graczy, którzy ufundowali produkcję w lipcu zeszłego roku. Społeczność fanów, która zebrała się wówczas wokół gry do tej pory pozostaje dla Huckleberry Games nieocenionym wsparciem. Patryk Borowski nie kryje wdzięczności. Obecnie poszukiwane są środki na rozbudowę infrastruktury serwerów, dalszy rozwój świata gry, a także kampanię medialną.

Do szerokiego grona odbiorców gra Edengrad trafi za pośrednictwem Steam Early Access we wrześniu 2016 i będzie produkcją płatną, z bardzo przystępną ceną i bez abonamentu miesięcznego. Produkcję współfinansuje fundusz inwestycyjny Erne Ventures. Więcej o zbiórce oraz najbliższych planach studia względem produkcji można dowiedzieć się ze strony kampanii na Kickstarterze.

Kampania Kickstarter ruszyła 18 maja 2016 roku i potrwa 30 dni. Cel podstawowy: 39 000 Funtów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać