fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyBlender Benchmark - nowy benchmark do testowania wydajności sprzętu

Blender Benchmark – nowy benchmark do testowania wydajności sprzętu

Blender Benchmark to całkowicie nowa platforma do kolekcjonowania i wyświetlania wyników wydajności sprzętu. Jego głównym celem jest testowanie wydajności oprogramowania Blender 3D podczas rozwoju. Aczkolwiek jak twierdzą twórcy, jest to dobry sposób do zbierania informacji o stosowanych platformach sprzętowych. Benchmark ma służyć wszystkim członkom społeczności i pomóc w dalszym rozwoju.

Blender Benchmark składa się z dwóch części. Pierwsza to pakiet do pobrania, który uruchamiana Blendera oraz renderuje kilka produkcyjnych plików. Druga część to portal OpenData, który zbiera wszystkie wyniki.

Cały projekt jest obecnie w fazie beta testów. Użytkownicy są proszeni o pobieranie i uruchamianie na jak największej liczbie platform sprzętowych. Ma to pomóc w szybszym naprawianiu znalezionych błędów oraz zbieraniu wymaganych informacji.

Warto także założyć swoje konto na mydata.blender.org, co pozwoli przeglądać dotychczasowe wyniki testów. Użytkownicy mogą dodatkowo anonimizować część własnych danych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać