Strona głównaSprzętKarty graficzneNourhan Ismail pokazuje możliwości NVIDIA Studio i Blendera

Nourhan Ismail pokazuje możliwości NVIDIA Studio i Blendera

Nourhan Ismail to utalentowana artystka 3D, która jest znana ze swojego imponującego izometrycznego stylu graficznego wypełnionego żywymi i subtelnymi kolorami. W tym tygodniu przedstawiła swoje najnowsze dzieło: Twórca w dzień, gracz w nocy. Urzekająca scena wypełniona jest intrygującymi szczegółami. Nourhan Ismail nauczyła się pracy w środowisku 3D samodzielnie, korzystając z dostępnych w sieci samouczków i poradników.

Nourhan Ismail

Artystyczna podróż Ismail rozpoczęła się w młodym wieku. Była to forma ucieczki od konfliktu zbrojnego w jej rodzinnej Syrii. W tym czasie rodzina straciła dom i doświadczyła wielu trudności. Otoczenie stało się dla niej źródłem inspiracji i ukształtowało indywidualną stylistykę. W ten sposób zaczęła tworzyć izometryczne sceny wybranych pomieszczeń.

Proces twórczy Nourhan Ismail rozpoczął się w programie Blender 4.0, który został ostatnio zaktualizowany do nowej wersji. Ray tracing OptiX w silniku renderującym Blender Cycles był akcelerowany przez jej kartę graficzną GeForce RTX 3080 Ti, co znacząco przyśpiesza działanie w rzutni programu. Podgląd jest bardziej wiarygodny, a całość działa bardzo płynnie. Ostatnie poprawki twórczyni nanosiła w programie Adobe After Effects, gdzie dostępnych jest ponad 30 efektów akcelerowanych przez karty graficzne GeForce RTX, co pozwala przyspieszyć cały proces i kończyć projekty z zapasem czasu.

„Czasy zawsze będą trudne, a więc nie poddawaj się i nigdy nie trać wiary w siebie”. To słowa otuchy od Ismail dla wszystkich twórców, którzy tego potrzebują.

Źródło: blogs.nvidia.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać