Black Friday 2023 z MSI

MSI wystartował z promocją na Black Friday, w ramach której osoby decydujące się na zakup wybranych laptopów firmy, mogą otrzymać czek BLIK o wartości do 600 zł, kody Steam, pakiet Microsoft 365 oraz markowe gadżety. To idealna okazja, by wymienić wysłużony sprzęt na nowy.

Black Friday – promocja na laptopy MSI

Przymierzacie się do zakupu nowego laptopa? Kupując wybrane modele od MSI, możecie zaoszczędzić do około 1024 zł. W promocji Black Friday, którą objęte są wybrane notebooki gamingowe, biznesowe i kreatywne, możecie otrzymać gratis czek BLIK o wartości do 600 zł, kod Steam na kwotę 30 USD, pakiet Microsoft 365 i liczne gadżety, w tym torby, plecaki, myszki bezprzewodowe czy adaptery. Akcja startuje 13 listopada i potrwa do 3 grudnia bieżącego roku. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej okazji? Wystarczy, że w podanym okresie kupicie laptopa objętego promocją, zarejestrujecie go na stronie MSI i uzupełnicie stosowny formularz.  

Jakie laptopy czekają w promocji? Kupując MSI Titan GT77HX 13Vx, otrzymamy pakiet składający się z czeku BLIK o wartości 600 zł, kod Steam na kwotę 30 USD oraz kodu Microsoft 365 o wartości 299 zł. Przy zakupie modeli z serii Stealth możemy liczyć na czek BLIK 300 zł, kod Steam na kwotę 30 USD, pakiet Microsoft 365 i mysz bezprzewodową, czyli nagroda o wartości około 799 zł. 

Black Friday MSI

MSI to idealny wybór dla osób szukających wydajnego sprzętu do grania, eleganckiego komputera biznesowego czy platformy roboczej. Black Friday jest świetną okazją do wymiany swojego sprzętu. Dodatkowe pieniądze, które otrzymamy przy zakupie notebooka, możemy przeznaczyć na dowolny cel, w tym gry lub akcesoria.

Wszystkie szczegóły i regulamin promocji znajdują się na dedykowanej stronie promocyjnej. Promocja może zostać zakończona wcześniej, jeśli zostanie wyczerpana przeznaczona pula nagród lub produktów.

Artykuł sponsorowany

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać