Strona głównaSprzętBe quiet! Pure Power 9 - nowe zasilacze w ofercie producenta

Be quiet! Pure Power 9 – nowe zasilacze w ofercie producenta

Firma be quiet! wprowadziła do swojej oferty budżetową serię zasilaczy Pure Power 9. Wszystkie urządzenia posiadają dwie niezależne linie 12V, a także zabezpieczenia: przed przeciążeniem stabilizatora (OCP), przeciwprzepięciowe (OVP), przed zbyt niskim napięciem na liniach wyjściowych (UVP), przeciwzwarciowe (SCP), zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza (OTP), przed przeciążeniem całej jednostki (OPP).

Be quiet! Pure Power 9

Seria Pure Power 9 składać się będzie się z modeli:

  • 300 W i 350 W – oznaczenie certyfikatem 80PLUS Bronze (maksymalna sprawność na poziomie 88%)
  • 400 W, 500 W, 600 W i 700 W – oznaczenie certyfikatem 80PLUS Silver (maksymalna sprawność na poziomie 90%)

Be quiet! Pure Power 9

Każdy z zasilaczy pracuje w topologii Active Clamp + SR, która poprawia ich kondycję. Dodatkowo są one zgodne ze standardami Energy Star 6.0 i ErP 2014 oraz spełniają wymagania dotyczące energooszczędności Intel C6/C7. Za chłodzenie podzespołów wewnątrz odpowiada 120 milimetrowy wentylator. Zastosowanie łopatek wentylatora o kształcie zoptymalizowanym pod kątem przepływu powietrza, a także oddzielnego czujnika kontroli temperatury sprawiło, że udało się osiągnąć najlepszy możliwy stosunek ciszy do wydajności chłodzenia.

Be quiet! Pure Power 9

Seria Pure Power 9 CM jest wyposażona w cztery złącza PCI-e 6+2 pin (modele 600 i 700 watów) lub w dwa złącza (w przypadku modeli 400 i 500 watów).

Be quiet! Pure Power 9

Be quiet! Pure Power 9 są już dostępne sklepach. Cena została ustalona w przedziale 49 – 99 Euro. Producent udziela 3 letniej gwarancji.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać