Strona głównaSprzętLogic CL100 - minikomputer chłodzony pasywnie

Logic CL100 – minikomputer chłodzony pasywnie

Logic Supply wprowadził do swojej oferty minikomputer CL100. W środku zamontowano energooszczędny układ Intel Celeron N3150, posiadający 4 rdzenie o taktowaniu 2.08 GHz. Jednostka jest wspomagana przez 2 GB pamięci DDR3L oraz 32 GB dysk mSATA SSD. Minikomputer jest chłodzony w pełni pasywnie, dzięki specjalnej konstrukcji obudowy z aluminium.

Ze złączy znajdziemy: 3 x USB 3.0, USB 3.0 (Type-C), 2 x HDMI, DisplayPort, Gigabit Ethernet. Wymiary obudowy wynoszą 116.75 x 36.7 x 112 mm.

Logic CL100 został wyceniony na 347 dolarów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać