Strona głównaSprzętBe quiet! System Power U9 - nowe budżetowe zasilacze

Be quiet! System Power U9 – nowe budżetowe zasilacze

Marka be quiet! wprowadziła na rynek Ameryki Północnej zasilacze z serii System Power U9. Są to jednostki z segmentu budżetowego o mocach 400, 500, 600 i 700 Watów. Okablowanie jest przytwierdzone na stałe do zasilacza. Mamy tutaj do dyspozycji wtyczkę EPS i 24-pin, cztery lub dwie PCI-Express, pięć lub szczęść złączy SATA oraz dwa typu Molex. Każda z jednostek posiada następujące zabezpieczenia: OCP, OTP, OPP, OVP oraz SCP.

Zasilacze z nowej serii be quiet! mają sprawność na poziomie 89% potwierdzoną certyfikatem  80 Plus Bronze. Laminat i elementy wewnątrz obudowy są chłodzone 120-milimetrowym wentylatorem. Generuje on jedynie hałas na poziomie 14 dB przy normalnej pracy oraz maksymalnie 21.2 dB przy pełnym obciążeniu.

Zasilacze będą dostępne w następujących cenach:

  • be quiet! System Power U9 400W – 45 dolarów
  • be quiet! System Power U9 500W – 55 dolarów
  • be quiet! System Power U9 600W – 60 dolarów
  • be quiet! System Power U9 700W – 75 dolarów

Wszystkie modele objęte są trzyletnią gwarancją.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać