asus phoenix geforce gtx 1650 super 1
asus phoenix geforce gtx 1650 super 1

Firma ASUS wprowadziła do oferty kartę graficzną ASUS Phoenix GeForce GTX 1650 SUPER. Rdzeń wyposażony jest w 1280 jednostek CUDA, 32 jednostki renderujące oraz 80 jednostek teksturujących. Producent usunął całkowicie jednostki RT (obliczenia ray tracingu), jednostki Tensor (sztuczna inteligencja i głębokie uczenie się) i wsparcie dla DLSS. Karta ma dwa tryby działania, w których dobierane są różne taktowania rdzenia.

Oto one:

  • OC Mode – GPU Boost Clock: 1755 MHz, GPU Base Clock: 1530 MHz
  • Gaming Mode (Domyślny) – GPU Boost Clock: 1725 MHz, GPU Base Clock: 1530 MHz

Karta wyposażona jest w 6 GB pamięci GDDR6 na 192-bitowej szynie danych. Efektywne taktowanie pamięci wynosi 14000 MHz. Daje to przepustowość na poziomie 336 GB/s i wydajność około 5.5 TFLOPSów.

Wymiary karty wynoszą 190 x 110 x 38 mm. Pozwoli to na umieszczenie jej w obudowie typu Cougar QBX. Zamontowany jest dwuslotowy system chłodzenia z dużym wentylatorem. Znajdziemy tutaj takie złącza: HDMI 2.0, DisplayPort oraz DVI-D.

Do zarządzania kartą ASUS Phoenix GeForce GTX 1650 SUPER firma udostępnia narzędzie ASUS GPU Tweak II. Prócz tego otrzymuje takie oprogramowanie jak: XSplit Gamecaster, wtfast oraz Quantum Cloud.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOasus.com
Poprzedni artykułRoad to the Black Sea – nowy dodatek do gry Euro Truck Simulator 2
Następny artykułASUS Phoenix GeForce GTX 1650 SUPER OC – karta graficzna mini-ITX
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.